Darmowe wejście do klubu fitness

Zakup karnetu do klubu fitness to często spory wydatek. Coraz bardziej powszechne stają się również karty członkowskie, co oznacza, że aby zapisać się do klubu fitness trzeba podpisać umowę i zobowiązać się, że co miesiąc będziemy przelewać na konto naszego klubu sporą sumę pieniędzy. Dlatego też przed podjęciem decyzji, na który klub się zdecydujemy, warto go przetestować.

fitness-studio-331569_1920

Coraz więcej klubów fitness ma w swojej ofercie pierwsze darmowe wejście na próbę. Warto poszukać w swoim mieście klubów z taką ofertą.

Gdzie na darmowy trening?

 1. Jatomi fitness – ma swoje kluby w 19. polskich miastach. Wypełniamy formularz online, wybieramy klub, do którego chcemy się udać i na nasz telefon przychodzi sms z darmową wejściówką. Ta możliwość dotyczy wszystkich klubów Jatomi oprócz klub w Złotych Tarasach w Warszawie, gdzie pobierana jest za wejście opłata w wysokości 20 zł, zwracana w momencie, jeżeli zdecydujemy się na członkostwo. (http://jatomifitness.pl/pl/one-day-pass/lp2)
 2. Anytime fitness (3 dni za darmo!!!) – kluby znajdują się na całym świecie (m.in. w Anglii, Irlandii, Belgii, Holandii, Hiszpanii, USA, Australii itd.). W Polsce działają dwa kluby Anytime fitness, a dokładniej na warszawskim Żoliborzu i na Mokotowie. Jednak bezpłatną wejściówkę możemy dostać do każdego klubu tej sieci, również za granicą. Również i tu wypełniamy formularz online (http://www.anytimefitness.pl/membership/gym-pass)
 3. Calypso – sieć klubów fitness w wielu polskich miastach. Z bezpłatnego wejścia możemy skorzystać po wypełnieniu na stronie internetowej klubu Calypso krótkiego formularza. Dostajemy zaproszenie, które należy wydrukować i wraz z naszym dowodem osobistym przedstawić w konkretnym, wybranym przez nas klubie Calypso. https://www.calypso.com.pl/sprawdz-nas
 4. MCFit – sieć, która póki co, ma trzy kluby w Polsce, dwa w Warszawie i jeden w Poznaniu. Oprócz tego ma swoje kluby w Niemczech, Austrii, Hiszpanii i we Włoszech. Jeśli chcemy skorzystać z darmowego treningu, wystarczy pojawić się w klubie w godzinach od 8 do 22. Jeżeli zaś chcemy potrenować w asyście trenera, wówczas musimy wcześniej umówić się na trening. Klub oferuje dwa bezpłatne wejścia. (https://www.mcfit.com/pl/trening-probny.html)
 5. Holmes Place – sieć klubów fitness w Warszawie, znajdujących się głównie w hotelach, np. w hotelu Hilton czy Mariott. Jeżeli chcemy skorzystać z bezpłatnego wejścia, musimy wypełnić formularz na stronie internetowej Holmes Place. Z takiego zaproszenia można skorzystać nie częściej niż raz na trzy miesiące. (http://holmesplace.pl/pl/membership/club/premium-hotel-hilton-9.html#book-a-tour)
 6. Zdrofit – sieć warszawskich klubów fitness. Również i tu możemy skorzystać z bezpłatnego treningu próbnego. Wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie internetowej fitness klubu i możemy pakować się na trening. (https://www.zdrofit.pl/formularz/darmowa-wej%C5%9Bci%C3%B3wka)
 7. Fabryka formy – sieć klubów fitness znajdujących się m.in. w Poznaniu, Lublinie, Kaliszu, Zielonej Górze, Gorzowie Wlkp., Toruniu, Jeleniej Górze, Stargardzie Szczecińskim. Darmowe jednodniowe zaproszenie pobieramy ze strony internetowej klubu fitness. http://www.fabryka-formy.pl/oferta/free-pass-662.html
 8. Nautilus – sieć fitness, która ma swoje kluby w Poznaniu i w Gorzowie Wlkp. Tutaj możliwe jest 3-dniowe darmowe wejście. Musimy zarejestrować się na stronie internetowej klubu i wybrać opcję „free pass”. http://x-forcefactory.pl/bezplatna-wejsciowka/
 9. Fitness Club S4 – sieć klubów fitness w Warszawie i Toruniu. I tutaj możesz umówić się na darmowy trening, tym razem jednak z osobą towarzyszącą. Aby dostać zaproszenie, należy wypełnić formularz przez stronę internetową klubu. Następnie w ciągu 48 godzin skontaktuje się z nami konsultant, który ustali szczegóły.

darmowe-wejscie-fitness

Darmowe wejście do klubu fitness - wujek Google podpowie

Powyżej wymienione kluby fitness to oczywiście tylko nieliczne przykłady. W każdym mieście jest bowiem sporo mniejszych klubów fitness, które oferując darmowy trening starają się przyciągnąć nowych klientów.

Wystarczy zapytać nasz wszystko wiedzący Google o darmowe wejścia na siłownię w naszym mieście.

Udanego treningu!!!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Może Ci się również spodoba

8 komentarzy

 1. dobrze, ze czasem dają pierwsze wejście darmowe – w ten sposób skutecznie jeden z klubów mnie do siebie zniechecil 🙂

 2. Z kilku korzystałam 😉

 3. W zasadzie wszystkie fitnessy w moim mieście oferują pierwszą darmową wejściówkę. Spróbowałam i wybrałam najlepszy dla mnie.

 4. A ja nie do końca popieram takie darmowe wejścia. Uważam, że to psuje branżę. Po to są dni otwarte, wydarzenia specjalne by ćwiczyć za darmo. Jeśli klient chce sprawdzić, wziąć udział w 1 zajęciach, to po to jest cena za 1 wejście. Tu oczywiście cena powinna być rozsądna max 40 zł. Wówczas jesli klient zdecyduje się od razu po treningu na karnet/umowę, to niech tylko dopłaci brakującą kwotę, a jeśli nie to poniósł koszt 1 zajęć, a nie miesiąca. To uważam za sprawiedliwe dla 2 stron- klienta i przedsiębiorcy. Problem jest taki, że przez takie praktyki darmowych wejść niektórzy uznają to za normalne zjawisko i oczekują wszędzie. Jest usługa, za usługę się płaci i nie powinno to być dziwne.

 5. blog url pisze:

  Excellent post. Keep posting such kind of information on your
  page. Im really impressed by your blog.
  Hi there, You’ve done a fantastic job. I will certainly digg it and in my view recommend to my friends.
  I’m sure they’ll be benefited from this website.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *